Hakkımızda

BEREKA İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

PLASTİK, PLASTİK HAMMADDESİ, PE FİLM MAKİNALARI, PAKETLEME MAKİNALARI, MEYVE VE SEBZE, ELEKTRİK MALZEMELERİ İTHALAT, İHRACAT VE SATIŞI KONULARINDA UZMANLAŞMIŞ, BU ALANLARDA ÖNEMLİ BİR TECRÜBEYE SAHİP BİR DIŞ TİCARET ŞİRKETİDİR.

FİRMAMIZ 2014 YILI ARALIK AYINDA, AVRUPANIN EN DEĞERLİ SANAYİ VE YATIRIM ALANI SEÇİLEN VE HER SEKTÖRDEN BİRÇOK ÖNEMLİ ÜRETİCİYE EV SAHİPLİĞİ YAPAN MANİSA ŞEHRİNDE, KURULMUŞTUR.

Bereka İç ve Dış Ticaret A.Ş. olarak dünya çapındaki en önemli petro-kimyasal tesisleriyle kurduğumuz güçlü ilişkiler sayesinde her tür ve grade plastik hammaddesini optimum koşullarla Türkiye pazarına tedarik etmekteyiz.

Tarım sektöründeki tecrübemiz sayesinde Türkiye’deki zirai ilaç, gübre, sulama boruları, vanalar, sera örtüleri, tarımsal makinalar, meyve ve sebze gibi ürünlerde ihracat ve ithalat için güçlü bir portfolyoya sahibiz.

Ayrıca PE film makineleri ve Yatay-Dikey Paketleme Makineleri ürünlerimizin arasında önemli bir yer almaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Ürün Grupları Bölümünü kontrol edebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Tecrübemizi, rekabet gücümüzü, bilgi birikimimizi, ortaklıklarımızı ve dostluklarımızı; dürüstlük, şeffaflık ve karşılıklı güven ilkeleri doğrultusunda değerlendirip maddi ve manevi müşteri memnuniyeti sağlayarak, ülkemizi, müşterilerimizi ve firmamızı hep daha iyiye taşıyacak bir işleyiş oluşturmak.

MİSYONUMUZ

Türk Kalitesini tüm dünyaya tanıtarak küresel pazardaki ihtiyaçları karşılamak ve Türk üreticilerinin ve pazarının ihtiyaçlarını en iyi şartlarla temin etmek.